Telefon
WhatsApp
Yüz germe ameliyatı sonrası gözü kapandı

Kozmetik cerrahi genellikle by-pass ameliyatı kadar riskli görülmese de zaman zaman farklı komplikasyonlara yol açabiliyor. İngiliz vatandaşı Levi Jed Murphy, ülke basınına mega bir cerrahi dönüşüm için Türkiye'ye uçtuğunu, ancak bir komplikasyonun yüzünün yarısını mahvettiğini açıkladı. Ameliyatın ardından TikTok hesabında yüzündeki aşırı şişlikleri paylaşan Levi Jed Murphy, gözlerini çok zor açtığını vurguladı.

ESTETİK AMELİYAT BAĞIMLISI

Levi, ilk kozmetik cerrahi işlemini henüz 19 yaşındayken, dolgu maddesi alarak yaptırdı. O şu anda 26 yaşında. Rinoplasti, bukkal yağ alımı, boyun liposuction’ı ve dudak dolgusuyla birlikte farklı kozmetik işlemler için 50 bin sterlin harcadığını vurgulayan Levi Jed Murphy’nin ameliyat sonrası görüntüleri, şu ana kadar yaklaşık 12 milyon kişi tarafından izlendi.

 


Levi Jed Murphy, bir kozmetik cerrahi bağımlısı.

 

TOPLAM 15 KOZMETİK CERRAHİ GEÇİRDİ

Levi, İngiliz basınına konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Toplam 15 cerrahi estetik ameliyat geçirdim. Estetik ameliyat olmak her zaman zevk aldığım bir şeydi. Yüzümden çok kolay sıkılıyorum, bu yüzden de yüzümü sık sık değiştirme fırsatı bulmak bana kendimi iyi hissettiriyor.”

SON AMELİYATLARINI TÜRKİYE’DE OLDU

Levi'nin en son ameliyatları arasında tam yüz germe, kaş kaldırma, boyun liposuction, yara izi revizyonu ve bukkal yağ alımı vardı. Türkiye’de geçirdiği ameliyatların ardından rejenerasyon sürecinde olduğunu ifade eden Levi Jed Murphy, “Şu anda halen iyileşiyorum. Çünkü ameliyatlarım biteli sadece beş gün oldu. Yüz germe ile ilgili bir komplikasyonum oluştu. Bu nedenle bugüne kadarki en zor iyileşme sürecini yaşıyorum. Ameliyattan birkaç saat sonra yüzümün bir tarafında hematom oluştu. Bu yüzden boynumdaki bir keşiden kanı boşaltmak zorunda kaldılar. Komplikasyondan dolayı şekilsiz kalacağımdan korkuyordum. Ama o zamandan beri bu duygunun üstesinden geldim ve muhtemelen gelecekte daha fazla ameliyat geçireceğim.” diye konuştu.

 

“PLASTİK CERRAHİNİN ÖTEKİ YÜZÜ”

Bunun yanı sıra, İngiliz sosyal medya fenomeni ameliyatları hakkında açıklamam yapmak için Youtube’da da bazı içerikler oluşturdu. Levi Jed Murphy, yakın tarihli bir videosunda ise şunları söyledi: "Açıkçası hala çok şişkinim. Morarmam var, yüz germe işleminin ardından kaya gibi sağlam olan bir çift çenem var. Bukkal yağ alımını henüz gerçekten göremezsiniz, çünkü hala şiş. Ve ben insanlar plastik cerrahinin başka kimsenin gerçekten yapmadığı gerçek bir tarafını gösteriyorum.”

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!