Telefon
WhatsApp
TikTok’ta yeni trent: #TurkeyTeeth


Türkiye, sağlık turizmindeki yükselişiyle ağız ve diş sağlığı alanında da dikkat çekiyor. Turistler, sadece güzel bir gülüşe kavuşmakla kalmayıp aynı zamanda Türkiye'nin lezzetlerini deneyimleme ve turistik yerleri gezip görme şansı elde ediyor. Sadece bu mu? Hayır… BU aralar Türkiye’deki diş yapımı süreçlerini paylaşan turistler bir sosyal medya fenomenine de dönüşme imkânı yakalayabiliyorlar.

TÜRK DİŞ SAĞLIĞI TURİZMİ, SOSYAL MEDYADA FENOMEN YARATIYOR: #TURKEYTEETH

Türk sağlık turizmi, özellikle ağız ve diş sağlığı konusunda dünya genelinde ilgi çekici bir yükseliş yaşanmasına neden oluyor. Özellikle Birleşik Krallık ve Avrupa'nın çeşitli bölgelerinden gelen turistler, Türkiye'nin kaliteli diş sağlığı hizmetleri ile tanışıyor ve aynı zamanda ülkemizin kültürel zenginliklerini keşfetme imkânı buluyorlar. Hatta paylaşımları milyonlarca kez izlenen kişiler bir sosyal medya fenomenine dahi dönüşebiliyorlar.

SOSYAL MEDYADA DİŞ SAĞLIĞINA YATIRIM: #TURKEYTEETH TRENDİ PATLIYOR!

Sağlık turizminin yükselişi, sosyal medya platformlarında da etkisini gösteriyor. Yeni dişlerine kavuşan bireyler, mutluluklarını paylaşmak için sosyal medya hesapları üzerinden fotoğraf ve videolarını paylaşıyorlar. Türk dentist, ortodontist ve diş hekimlerinin başarılı çalışmaları, TikTok'ta #TurkeyTeeth etiketi altında bir fenomenin doğmasına sebep oldu.

periodontoloji

#TURKEYTEETH İLE MİLYONLARCA İZLENME REKORLARI KIRILIYOR!

Türkiye'de diş tedavisi olan ve memnuniyetini sosyal medyada paylaşan ziyaretçiler, #TurkeyTeeth etiketiyle TikTok üzerinden yaptıkları paylaşımlarla milyonlarca izlenme oranına ulaşıyorlar. Görüntülenme sayısı şu an için (19 Kasım 2023) 150 milyonu aşmış durumda ve gelecekte bu rakamın daha da artması bekleniyor.

TÜRK DİŞ SAĞLIĞI TURİZMİ, SOSYAL MEDYADA GÜÇLÜ BİR VARLIK OLUŞTURUYOR!

Türkiye'nin diş sağlığı turizmi, sosyal medya üzerinden başlayan bir trende dönüşerek uluslararası alanda ses getiriyor. #TurkeyTeeth etiketiyle paylaşılan videolar, Türk diş hekimliğini ve estetik uygulamalarını dünya genelinde tanıtmaya devam ediyor.

ESTEDERGİ / İlker YAĞMUR

 

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!