Telefon
WhatsApp
Rihanna göğüs dikleştirme ameliyatı olacak


Dünyaca ünlü Barbadoslu şarkıcı Rihanna, kısa bir süre önce Interview dergisine kapsamlı bir röportaj verdi. Pop ikonu gelecekte, çok da uzun olmayan bir süre içerisinde olmak istediği estetik ameliyat hakkında açıklamalarda bulundu. Söz konusu röportajı; Interview'in genel yayın yönetmeni ve Rihanna'nın uzun süredir stilisti olan Mel Ottenberg gerçekleştirdi.

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME AMELİYATI YAKIN ZAMANDA

Rihanna konu hakkında verdiği demeçte, “Göğüslerimin eskiden olduğu yerde, omuzlarıma sabitlenmesini istiyorum. İmplant istemiyorum. Sadece bir kaldıraç istiyorum" ifadelerini kullandı. Mel Ottenberg’in kendisine yönelttiği, “Bu ameliyatı 10 yıl sonra mı olacaksın?” sorusuna ise “Hayır, hayır, hayır… 10 değil. O kadar zamanım yok.” Cevabını verdi.

gogus-estetigi (2)

GÖĞÜS DİKLEŞTİRME İLK VE TEK TERCİHİ

Göğüs dikleştirme ameliyatları hakkınca yeterince araştırma yapmadığını, ancak vücudunda bazı yara izlerinin kalabileceğini bildiğini vurgulayan Rihanna, “Ben bütün bunlara razıyım. Ama asla karın germe ameliyatı olmak istemiyorum. Çünkü yeni bir göbek istemiyorum ve o yara izini istemiyorum” diye konuştu.

"AMELİYATTAN KORKUYORUM AMA GÖĞÜS DİKLEŞTİRME AMELİYATI OLACAĞIM"

Rihanna konu hakkındaki açıklamalarını şu sözlerle tamamladı, “Ben de ameliyat olmaktan korkan kişilerden biriyim. Yani estetik ameliyat noktasında bir şey seçmem gerekirse bu göğüslerim üzerine olacak”.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!