Telefon
WhatsApp
Nicki Minaj estetik ameliyatlarından pişman

40 yaşındaki Trinidadlı rapçi Nicki Minaj, samimi bir açıklamada, geçmişteki bazı plastik cerrahi kararlarından duyduğu pişmanlıkları yansıttı. The Run-Through with Vogue podcast'inin geçtiğimiz perşembe günkü bölümünde Minaj, dinleyicileri kişinin görünüşünü cerrahi olarak değiştirmenin olası sonuçları konusunda uyardı ve vücut imajı sorunlarıyla mücadelesini paylaştı.

ESTETİK AMELİYAT KONUSUNDA UYARDI

Nicki Minaj, sunucular Chioma Nnadi ve Chloe Malle ile yaptığı bir konuşmada, estetik müdahalelerinin ardından geçmişteki görünüşünden duyduğu pişmanlığı dile getirdi. Minaj, "Sizi temin ederim ki, vücudunuzdaki herhangi bir şeyi değiştirirseniz ve cerrahi bir şey yaparsanız, bir gün geriye bakıp 'Ben iyiydim' diyeceksiniz" ifadelerini kullandı. Rapçi, estetik değişikliklerinin, kamusal kişiliğinin genişlemesi ve müzik kariyerinin başarılarıyla büyük ölçüde etkilendiğini belirtti. Ayrıca, hamileliğin kendi imajını nasıl değiştirdiğini ve oğlunun gelişinin kendisini gerçek benliğine daha yakın hissettirdiğini açıkladı.

plastik-cerrahi (6)

2010’LU YILLARINDAN HOŞLANMASA DA…

Nicki Minaj, estetik müdahalelerinin başlangıcında, geçmişteki fotoğraflarına bakmaktan kaçındığını ve görünüşünden memnun olmadığını itiraf etti. Ancak, şu anda kendini sevdiğini ve eski fotoğraflara tekrar bakmanın güzellik anlayışındaki değişimi gösterdiğini söyledi. Minaj, her ne kadar 2010’lu yılların başında, şöhreti yakaladığı sıradaki görünüşünden çok hoşlanmasa da kişinin estetiksiz halinin en güzel hali olabileceğini vurguladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!