Telefon
WhatsApp
Margot Robbie de estetikli


Siz de sinema tutkunu musunuz? Amsterdam, Babylon veya Barbie filmlerinden birini izlediniz mi? Cevabınız evetse, beyaz perdenin yükselen aktrislerinden Margot Robbie’yi de biliyorsunuzdur. Peki Robbie, Greta Gerwig’in yönettiği son filmi ‘Barbie’ filmindeki yüz hatlarına kavuşmak için hangi evrelerden geçti?

Margot Robbie bugünlerde her yerde, çünkü uzun zamandır beklenen Barbie filmi nihayet sinema salonlarına girdi ve gişede harika bir performans sergiliyor. Bu arada, bazıları Margot'un ‘Barbie’ rolünü hakkıyla oynayabilmek için bazı estetik işlemlerden geçtiğini, birkaç plastik ameliyata girdiği ifade ediliyor.

Kozmetik tıp uzmanı olan Dana Omari Harrel, kısa süre önce Instagram'da, bu konu hakkında bazı fotoğraflar ve açıklamalar yayınladı. Omari'ye göre, Robbie devasa dönüşümlere katlandı.  

Omari, Margot Robbie’nin yaptırdığı tüm işlemlere rağmen halen doğal göründüğüne de dikkat çekerken, "Üst bleph (kaşının altındaki bazı yağların alınması), göz altı dolgusu veya başka bir büyütme, minimal kaş kaldırma, yanak büyütme, bukkal yağ alımı (bişektomi), dudak dolgusu, burun deliklerinin genişliğini azaltma ve burun ucunu inceltme operasyonları geçirmiş” ifadelerini kullandı.

 

Harrell ayrıca, Margot Robbie’nin çenesinde de operasyon olduğunu vurgularken, “Eski fotoğraflarında daha küçük hacimli bir çeneye sahipti. Şimdi ise çenesi daha fazla uzunluğa sahip. Ayrıca botoks yaptırdığı da net bir şekilde görülüyor. Yaptırdığı botoks sadece cildini yumuşatacak dozda verilmiş. Yani yüz hareketlerini ve mimiklerini etkilemiyor” ifadelerini kullandı. Harrel, son olarak Margot Robbie’nin göz çevresinde de bazı dokunuşlar yaptırdığını iddia etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!