Telefon
WhatsApp
Jessica Alves yine 'Türkiye' dedi


Alves'in estetik cerrahiye olan yolculuğu, başarısız ameliyatları düzeltmek için İstanbul'a bir dudak kaldırma operasyonuyla başladı. Ancak, bu süreç onun için sadece bir başlangıçtı. Alves, görünümünü yenileme ve kendini daha iyi hissetme zamanının geldiğine karar verdi. Bu nedenle, Trio Clinic'te yüz ve boyun germe operasyonları için yeniden bıçak altına yattı.


Jessica Alves MailOnline için verdiği demeçte Dr. Çağdaş Orman'a
çok güvendiğini açıkladı.

YENİLENEN GÖRÜNÜM VE ÖZGÜVEN

Eski Celebrity Big Brother yıldızı, botoks, dolgu maddeleri ve çeşitli güzellik prosedürleri için ayda 10.000 sterlinden fazla harcıyor. Ancak, bu son yüz ve boyun germe operasyonuyla 10 yıl gençleşmeyi ve genç ruhuna uygun bir görünüm kazanmayı umuyor. Alves, "Bu ameliyat benden 10 yıl alacak ve daha genç bir görünümün genç ruhumla eşleşeceğine inanıyorum" diyor.

AŞK HAYATINDA YENİ BİR SAYFA

Alves, ameliyat sonrası iyileşme sürecinin ardından, ömür boyu sürecek bir aşkı bulma konusunda kendine güven kazanmayı umuyor. Daha önceki randevularında yaşadığı özgüven eksikliğinin, yaş farkından kaynaklandığını belirten Alves, genç bir partnerle ilişki yaşamanın kendisine getirdiği güvensizlikleri aşmayı hedefliyor.

OPERASYON DETAYLARI

Alves'in operasyonları, Doktor Çağdaş Orman tarafından gerçekleştirilen dudak kaldırma, derin plan yüz germe ve boyun germe ile Hipertrofik skar eksizyonunu içeriyor. Televizyon kişiliği, bu operasyonlarla estetik cerrahi serüvenini tamamlamış olmayı ve iç dünyasıyla uyumlu bir dış görünüşe kavuşmayı umuyor.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ

21 yıl boyunca süren estetik ameliyatlar serüveninin ardından Alves, artık "işinin bittiğini" ve "ruhuyla vücudunun eşleştiğini" hissettiğini ifade ediyor. Jessica Alves'in bu son operasyonu, onun için sadece bir güzellik prosedüründen çok daha fazlasını temsil ediyor: yeniden kazanılan özgüven ve umutla dolu bir geleceğe doğru atılan bir adım.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!