Telefon
WhatsApp
İngiliz LGBTQ+ üyeleri Türkiye’yi tercih ediyor!


Her yıl binlerce insan daha ucuz kozmetik işlemler yaptırmak için Türkiye'ye akın ediyor. Ağırlıklı olarak Avrupa’dan gelen bu ‘medikal turistler’den bazıları cinsiyet değiştirme ameliyatı oluyorlar. LGBTQ+ üyesi Avrupa vatandaşları, sosyal medya hesaplarından Türkiye’de geçirdikleri ameliyatların öncesi ve sonrası fotoğraflarını paylaşmayı da ihmal etmiyor. Aynı zamanda, ülkelerinde yayınlanan reality şovlarda ün kazanan bu kişiler, Türkiye’de geçirdikleri plastik cerrahi ameliyatlarının fiyatlarının ülkelerindekine göre oldukça uygun olduğuna da vurgu yapıyorlar.

plastik-cerrahi-
Tia Latham

SERİ PLASTİK CERRAHİ AMELİYATLARI OLDULAR

Kendisini vegan aktivist olarak tanımlayan trans birey Tia Latham, yakın arkadaşı Charley Grabczak ile birlikte İstanbul'a geldi ve ülkeleri Birleşik Krallık'tan çok daha ucuz maliyetli estetik ameliyatlar geçirdiklerini öne sürdü. Popo büyütme, liposuction, rinoplasti ameliyataları olan iki arkadaş, ayrıca boyun yağlarını aldırdı, ağızlarındaki dişlerin tamamını yaptırdı. Charley Grabczak ise tüm bu prosedürlere ek olarak alın daraltma ameliyatı da oldu.

rinoplasti-alin-daraltma
Charley Grabczak

İki arkadaş aynı ameliyat serisini İngiltere ya da Birleşik Krallık’ın herhangi bir yerinde olsalar servet ödeyeceklerine dikkat çekerken, estetik ameliyat yaptırmak isteyen tüm LGBTQ+ üyelerine, trans ve eşcinsel bireylere Türkiye’yi önerdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!