Telefon
WhatsApp
İngiliz ikizler Türkiye’de Barbie’ye dönüştü

Kişiyi mutlu ve pozitif bir hale getiriyorsa, şüphesiz ki kozmetik cerrahi herkese iyi gelir. Ancak estetik ameliyatlar bazıları içinse bir kurtuluş reçetesinden çok, bağımlılık haline dönüşmüş durumda. Sürekli gelişen teknoloji ve yeni ameliyat teknikleri ise kozmetik cerrahiye olan ilgiyi her geçen gün yükseltiyor. Dünya üzerindeki çoğu genç, bir an önce 18 yaşına girip estetik ameliyat olmak için neredeyse can atıyor.  

160 BİN STERLİN HARCADILAR

İşte bu gençlere, bir örnek, hatta bir çift örnek…! İngiltere’de yaşayan, Barbie takıntılı ikizler, kız çocuklarının değişmez oyuncağı olan bu plastik bebeklere benzemek için şu ana kadar 160 bin sterlin harcadı. 26 yaşındaki Dolly ve Daisy Simpson geçirdikleri bir dizi kozmetik cerrahi operasyonuna karşın asla durmayı düşünmediklerini söylüyor. İkiz kardeşler ameliyatlarının önemli bir bölümünü  ise Türkiye’deki klinik ve hastanelerde geçirdiklerini açıklıyor.  

İLK ÖNCE DOLGU İLE BAŞLADILAR

26 yaşındaki Dolly ve Daisy Simpson, ilk olarak 18 yaşına girdiklerinde dolgu maddeleri almaya başladıklarını ifade ediyor. İkiz kardeşler, ilk kozmetik cerrahi için ise 2020 yılında bıçak altına yatıyor. Sarışın ikizler o zamandan beri burun, göğüs, labioplasti (vajinal daraltma - sıkılaştırma) ve Brezilya popo kaldırma, dudak, çene ve yanak operasyonları geçirdiler. Botoks ve cerrahi olmayan diğer kozmetik işlemleri sanırız saymaya gerek yok…!

BARBIE TAKINTILARINI KABULLENBİŞLER

Çocukluk yıllarından bugüne kadar Barbie bebeklere takıntılı olduklarını itiraf eden Dolly ve Daisy kardeşler, bir çift plastik bebek haline gelebilmek için şimdiye kadar 160 bin sterlin harcadıklarını gururla anlatıyorlar. 

 


İngiliz ikizler, kozmetik cerrahi ameliyatları öncesi özgüven eksikliği
yaşadıklarını belirtiyor.  

 

Kozmetik uygulamalar almadan ve plastik cerrahi ameliyatlarını olmadan önce özgüvensiz iki birey olduklarını açıklayan İngiliz ikizler şunları söylüyor: “Parlak sarışın kızların görünüşünü her zaman sevmiştik. İnanılmaz bronzlukları ve büyük göğüsleriyle, o bebeklere benzemeyi istiyorduk. Ancak, açıkçası bunu nasıl başaracağımızdan emin değildik. Barbie ve Bratz bebekleri çocukluk dönemimizde en çok oynadığımız oyuncaklardı.”

TÜRKİYE’DE BIÇAK ALTINA YATTILAR

Öte yandan Dolly, Romanya'da labioplasti ameliyatını 2020 yılında yaptırdığını açıklarken, Daisy’nin de aynı ameliyatı olmayı çok istediğini, çünkü kardeşiyle eşleşen vücut özelliklerine sahip olmayı önemsediklerini belirtiyor. İkiz kardeşler, operasyonlarının önemli bir bölümünü; liposuction, Brezilya popo kaldırma ve labioplasti işlemlerini ise Türkiye’de yaptırdıklarını açıkladılar.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!