Telefon
WhatsApp
Hala Elgmati: Mickey Rourke yanlış ameliyat olmuş ve peruk takıyor


Yüz milyonlarca dolarlık gelir elde eden sinema filmlerinin vazgeçilmez aktörlerinden biri olan Mickey Rourke geçirdiği estetik ameliyatlarla da adından söz ettiriyor. 1990’lı yıllarda profesyonel olarak boks da yapan Rourke, müsabakalarda aldığı darbeler nedeniyle en az altı farklı yüz ameliyatı geçirdi. Ünlü aktör, 2009 yılında İngiliz basınından Daily Mail için verdiği söyleşide, “Burnum müsabakalar sırasında iki kez kırıldı. Burnumdan beş, elmacık kemiğimden ise bir ameliyat geçirdim” açıklamasını yapmıştı.

yuz-ameliyati

“BECERİKSİZ YA DA ACEMİCE AMELİYATLAR”

Estetik doktoru ve saç ekimi cerrahı Hala Elgmati, Rourke'un yüzünün oldukça tuhaf göründüğünü açıkladı. Daily Mail’e verdiği demeçte, “Mickey'nin 19 yaşındayken yüzünün taze olduğu dönemlere baktığımda çok yakışıklıydı. Kırklı yaşlarına kadar biraz yaşlanma belirtisi olsa bile, erkeksi ve çekici görünüyordu” ifadelerini kullandı. Hala Elgmati, Mickey Rourke’un yaptırdığı yüz ameliyatlarından bir ya da birkaçının yanlış orantılara sahip olduğunu iddia ederken, “Ona yapılan yüz ameliyatlarının beceriksiz ya da acemice olduğunu söyleyebilirim” dedi. Elgmati açıklamalını şu şekilde tamamladı:

mickey-rourke-estetik
Mickey Rourke'un gençlik yıllarından bir foto 

“PERUK TAKTIĞINA EMİNİM”

“Güzellik' ve çekiciliğin nasıl ölçüldüğüne dair birçok bilimsel çalışma yapıldı ve bunların hepsi yüzün çeşitli noktaları arasındaki mesafeyi dikkate alan belirli bilimsel oranlara indirgendi. Mickey'nin durumunda, yüzüne yaptırdığı plastik cerrahi operasyonu nedeniyle bu oranların hepsinin senkronize olmadığı açıkça görülüyor. Bu yüzden bazı insanlar Mickey Rourke’un yüzünü doğallıktan uzak görüyor. Elgmati ayrıca Rourke'un saç ekimi yaptırmadığından ve bunun yerine bir peruk taktığından emin olduğunu söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!