Telefon
WhatsApp
Esteworld gençlik aşısı ile dayanıklı ciltler


Anti-agingin efsane güzellik iksiri saf hyalüronik asidin yanı sıra farklı aminoasitler, peptitler, vitamin ve minerallerin cilde enjekte edilmesiyle uygulanan gençlik aşısı ile cilt dayanıklılığı artıyor, yaşlanma süreci geriliyor. “Değişimin Büyüsü İyi Gelecek” mottosu ile insanları hayal ettikleri görünüme kavuşturan Esteworld, son günlerin en popüler uygulamaları arasında yer alan gençlik aşısı ile yüz, boyun, dekolte bölgesi ve ellerdeki yaşlanma etkilerini azaltıyor.

ESTEWORLD UZMANLARI: “ETKİSİNİ İKİNCİ GÜN GÖSTERİYOR”

Ciltteki nem, esneklik ve hücre yenilenmesini sağlayan kolajenleri harekete geçiren hyalüronik asit ile birlikte cildin ihtiyacı olan mineral, vitamin ve aminoasitlerin ayda üç kez cilde enjekte edilmesiyle uygulanan yöntem, olumlu etkilerini ikinci gün itibarıyla ciltte nemlenme, parlaklık ve ışıltı olarak gösteriyor.

yuz-enjeksiyonu

ESTEWORLD YAŞLANMA KARŞITI UYGULAMAYI BAŞLATTI

Ciltte gözle görülür canlılık, parlaklık, sıkılaşma ve çizgilerde azalma gibi birçok olumlu etkisi olan gençlik aşısı, yan etkisi olmamasıyla 20 yaşından itibaren herkese rahatlıkla uygulanabiliyor. İğneye yüksek hassasiyeti olan kişiler için farklı cihazlarla kombine edilebiliyor. Hem yaşlanmanın cilt üzerindeki negatif etkilerinden korunmak hem de aşırı güneş ve solaryuma maruz kalma, zorlu iklim şartları, yanlış beslenme alışkanlıklarına karşı önleyici bir anti-aging tedavisidir.

ESTEWORLD UZMANLARI GENÇLİK AŞISININ AVANTAJLARINI ANLATIYOR

Ayrıca akne, yaralar ve cilt sorunları tedavilerinde tamamlayıcı bir uygulama olmaktadır. Cerrahi bir operasyon olmaması, Esteworld uzman kadrosu tarafından yapılan uygulama sonrası hastane ya da bakım ihtiyacı gerektirmemesi ve iş ya da sosyal hayatı kesintiye uğratmaması gibi birçok avantajı da beraberinde getiriyor. Yılda iki kez uygulanmasıyla tedavinin kalıcılığı daha da artıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!