Telefon
WhatsApp
Dünyanın en yüksek performanslı lazer sistemi Doku Clinic’te


Fotona'nın SP Dynamis Nx Serisi, estetik ve dermatoloji için çok yönlü, hepsi bir arada bir çözümdür. Fotona SP Dynamis Nx Serisi, popüler olanlar da dahil olmak üzere yüzlerce tedavi seçeneğiyle yeni non-invaziv yüz ve vücut bakımlarında doğal görünümlü sonuçlar sağlamakta. Fotona SP Dynamis Nx Serisi, her mevsimde uygulanabilme özelliği ile tedavi alanında devrim yaratmakta ve hastalara ciltlerinin özel gereksinimlerine bağlı olarak ayda 3-5 seans esnekliği sunmaktadır. Doku Clinic’in uzman hekimlerinin rehberliğinde, seansların süresi ve tedavinin uzunluğu, her birey için en iyi sonuçları sağlamak üzere özelleştirilir.

fotona-sp-dynamis

ESTETİK VE DERMATOLOJİDE BÜTÜNSEL MÜKEMMELLİK

Bu gelişmiş lazer teknolojisi, ciltte kolajen ve elastin sentezini tetiklemek için ısı sütunlarının gücünden yararlanarak yara izleri, yanıklar, akne izleri, ince kırışıklıklar ve çatlaklar dahil olmak üzere çeşitli durumlar için oldukça etkili bir çözüm imkânı sunmaktadır. İplik kaldırma veya ameliyat gibi invaziv prosedürlerin aksine, Fotona SP Dynamis Nx Line ile lazer tedavileri hiçbir kesi veya enjeksiyon gerektirmez ve estetik iyileştirmeler arayan hastalar için güvenli ve rahat bir seçenek sunar.

Fotona SP Dynamis Nx Serisi ile lazer tedavisi gören hastalar, her tedaviden sonra minimum kesinti süresi olduğu için seanslarını günlük yaşamlarına sorunsuz bir şekilde entegre edebilirler.

doku-clinic

DEVRİM NİTELİĞİNDE BİR LAZER PLATFORMU

Fotona SP Dynamis Nx Serisi, Doku Clinic’in estetik prosedürlerde benzersiz çok yönlülük, etkinlik ve güvenlik sunarak mükemmelliğe olan bağlılığını örneklendiriyor. Bu devrim niteliğindeki lazer platformuyla hastaların cilt bakımı hedeflerine güven ve rahatlıkla ulaşmaları sağlanıyor. Bu son teknolojinin dönüştürücü gücünü benimseyen Doku Clinic, yenilikçi sağlık çözümlerinde lider konumunu bir kez daha kanıtlıyor. Fotona SP Dynamis Nx Lazer Serisi ve Doku Clinic’te sunulan kapsamlı tedavi yelpazesi hakkında daha fazla bilgi için www.dokumedical.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!