Telefon
WhatsApp
Blackpink Rose estetik mi yaptırdı!


K-pop dünyadaki yükselişini sürdürüyor. Tabii ki Güney Kore k-pop gruplarındaki şarkıcılarda. İşte bu gruplardan biri de şüphesiz Blackpink… Dört kişilik kız k-popo grubunun üyeleri, her hareketleri ile sürekli magazin basınının gündeminde yer alıyor. Bunun son örneklerinden biri de Blackpink üyesi Rose oldu.

blackpink-rose
Blackpink Rose

BLAKPINK ROSE YÜZ ESTETİĞİ YAPTIRDI İDDİASI

Rose, çıktığı son konserdeki görünümüyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Blackpink hayranlarından bazıları Blackpink Rose için ‘eski görünümünden oldukça farklı’ ifadelerini kullandı. Rose’un yüz hatlarında bazı küçük estetik dokunuşlar yaptırdığı iddia edildi. Blackpink yıldızının özellikle gözlerinde ve burnunda plastik cerrahi hamleleri olduğunu ileri sürdü.

blackpink-rose-havali-fotograflari
Blackpink Rose

BLACKPINK ROSE HAYRANLARI İKİYE BÖLÜNDÜ

Bu durum Blackpink hayranları arasında da bazı tartışmalara yol açtı. Kimi Blackpink hayranları Rose'un yüz hatlarının, özellikle gözlerine ve burnuna odaklanarak değişmiş göründüğü konusunda hemfikirdi. Ancak diğerleri, farklılıkları Rose’un makyaj tercihlerine ve fotoğraflarla video görüntülerinin kalitesine bağlayarak Rose'u savundu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!