Telefon
WhatsApp
Acıbadem Maslak Hastanesi’nde estetik cerrahi workshop’u

 

Dr. Ebru Şen Meriç, tarafından beş yıldır düzenlenen bu etkinlik, estetik cerrahi alanında bilgi ve deneyim paylaşımını teşvik etmek amacıyla gerçekleştiriliyor. Dr. Şen, “Hocamız Dr. Serdar Eren’in dünyaca tanınan ve uyguladığı tekniklerin Türkiye’de daha geniş bir kitle tarafından bilinmesi ve uygulanması gerektiğine inanıyorum. Bu sebeple, son beş yıldır yüz, vücut ve meme estetiği konularında genç plastik cerrah uzmanları ve asistanlarına yönelik workshoplardüzenliyoruz,” dedi.

WORKSHOP YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Yoğun ilgi gören workshop, estetik cerrahi adayları ve uzman cerrahların yanı sıra, alanında uzmanlaşmak isteyen genç doktorlar için de önemli bir fırsat sunuyor. Workshop’unbaşarılı geçtiğine dikkat çeken Dr. Ebru Şen, “Hocamızın tekniklerini bizzat uygulayan biri olarak, bu bilgiyi genç meslektaşlarımızla paylaşmak ve onların eğitimine katkıda bulunmak benim için büyük bir onur,” diye ekledi.

estetik-ameliyat (9)
Op. Dr. Ebru Şen Meriç ve Dr. Serdar Eren

Maslak Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleşen eğitimde, yüz, meme ve vücut estetiği konularında derinlemesine bilgiler verildi. Dr. Şen, gelecekte de bu tür kursların düzenlenmeye devam edeceğini ve estetik cerrahi alanında daha fazla genç doktorun bu fırsatlardan yararlanabileceğini belirtti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!