Telefon
WhatsApp
73 yaşındaki Jane Seymour: Asla estetik ameliyat olmam


73 yaşındaki Jane Seymour, Fox News Digital ile yaptığı röportajda, güzellik sırlarını paylaştı. Seymour, CMT Müzik Ödülleri'nde kırmızı halıda ‘Cilt bakımı gerçekten önemli’ dedi ve ekledi, “Sanırım cildimin yaşıma göre çok iyi olmasının nedeni iyi bir Akdeniz diyeti uyguluyor olmam, düzenli egzersiz yapmam ve vitamin ağırlıklı beslenmem” ifadelerini kullandı.

jane-seymour
Jane Seymour

ASLA ESTETİK AMELİYAT OLMAM

Jane Seymour, çoğu Hollywood aktrisinin yöneldiği tipik prosedürlerden uzak durmaya özen gösterdiğini açıkladı. Ünlü İngiliz yıldız, bazen gerçek yaşından farklı roller oynamak zorunda kaldığına vurgu yaparken, “Şu an 73 yaşımdayım ancak bazen 85 yaşındaki bir kadını ya da 55 yaşındaki birini oynamak zorunda kalabiliyorum. Kendimi zinde ve sağlıklı tutmak, oynadığım tüm karakterlerin hakkını verebilmek adına yapabileceğim en iyi şey... Fakat estetik ameliyat başvurmak istediğim bir şey değil” diye konuştu.

estetik-ameliyat (11)
Jane Seymour gençlik yıllarından bir kare

UNUTULMAYAN BOND KIZI

Gerçek adı ‘Joyce Penelope Wilhelmina Frankenberg’ olan ünlü yıldız, zihinde daha kalıcı olması ve daha kolay telaffuz edildiği için sahne adı olarak ‘Jane Seymour’ukullandı. İlk rolünü 1969 yılında aldı. 1973 yapımı ‘Live and Let Die’ filminde ana Bond kızı olan ‘Solitaire’ karakterine hayat verdi. Birçok farklı Abd yapımında rol alan Jane Seymour, kariyeri boyunca beş Emmy adaylığı kazandı ve ‘East of Eden’ ve ‘Dr. Quinn, Medicine Woman’ ile Altın Küre kazandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!